element

Porannego Targi Budowlane 2010

06/06/2010

W dniach 12 i 13.06.2010 nasza firma brała udział w Targach Budowlanych Kuriera Porannego organizowanych pod Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Ciekawostką na naszym stoisku był zestaw demonstracyjny przedstawiający działanie kolektorów słonecznych. Składał się on z urządzeń i armatury identycznych jak te montowane w standardowych instalacjach dla domków jednorodzinnych. Jego zadaniem było podgrzewanie wody w 200 litrowym zasobniku ciepłej wody użytkowej.

Można było też osobiście sprawdzić działanie kolektorów poprzez odkręcenie zainstalowanego w zestawie kranu i przekonanie się na własnej skórze że kolektory zdołały podgrzać wodę i jest ona bardzo ciepła.

Wszystkim zwiedzającym nasze stanowisko serdecznie dziękujemy za zain  teresowanie i zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Sprzedaży przy ulicy I Armii Wojska Polskiego 14 w Białymstoku gdzie będziemy mogli zaprezentować Państwu większą gamę urządzeń związanych z nowoczesnymi technikami grzewczymi jak również udzielic szczegółowych informacji w zakresie ich zastosowania.